شنبه 2 شهریور 1398 - السبت 21 ذي‌الحجه 1440 - Saturday 24 August 2019
نحوه و زمان ثبت نام آزمون اختصاصی طلاب دوره کارشناسی ارشد 97

تاریخ انتشار: 1396/12/26  تعداد بازدید: 4655

نحوه و زمان ثبت نام آزمون اختصاصی طلاب دوره کارشناسی ارشد 97

دانشگاه ادیان و مذاهب در اطلاعیه‌ای نحوه و زمان ثبت‌نام داوطلبان آزمون‌ دوره‌ کارشناسی‌ارشد غیرحضوری 97 را در این دانشگاه اعلام کرد.

 

 

در اطلاعیه معاونت آموزشی و تحصیلت تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب در این باره آمده است:

داوطلبان تحصیلات تکمیلی از میان برادران و خواهران طلبه و یا کسانی که از یکی از مراکز و دانشگاه‌های حوزوی فارغ التحصیل شده باشند می‌توانند برای ثبت‌نام در هریک از رشته محل‌های تحصیلی دانشگاه ادیان و مذاهب از روز یک‌شنبه مورخ 15 بهمن 1396 با مراجعه به سامانه پذیرش دانشجو نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

 

تکالیف داوطلبان برای ثبت‌نام:

1. در مقطع کارشناسی‌ارشد، دانشگاه ادیان و مذاهب براساس مجوز‌ها و قوانین وزارت علوم با شیوه آموزش محور غیرحضوری (الکترونیکی) ثبت‌نام می‌نماید.

2. به همه داوطلبان محترم توصیه می‌شود پیش از شروع مراحل ثبت‌نام دفترچه راهنما پذیرش و ثبت‌نام مربوط به دوره انتخابی خود را بادقت مطالعه نمایند.

4. پس از مطالعه دفترچه راهنما و انتخاب رشته محل تحصیلی با مراجعه به سامانه پذیرش دانشجو و یا کلیک بر روی لینک ثبت‌نام اقدام به تکمیل نمودن مراحل ثبت‌نام نمایند. در پایان مراحل ثبت نام به داوطلبان کد رهگیری داده خواهد شد که نشانگر پایان مراحل ثبت نام یک داوطلب است. صحت اطلاعات ارسالی به عهده شخص داوطلب است.

5. زمان چاپ کارت ورود به جلسه آزمون چند روز پیش از آزمون از طریق سامانه پذیرش و یا پیامک اطلاع رسانی خواهد شد. داوطلبان باید کارت ورود به جلسه را در موعد مقرر از طریق سامانه پذیرش چاپ و دریافت کرده و در روز آزمون همراه با کارت ورود به جلسه آزمون در محل آزمون حضور داشته باشند.

پذیرش 32802610 -025 (داخلی 103) پاسخ‌گویی پیرامون مسائل پذیرش و مراحل ثبت‌نام.

امور شهریه دانشجویی 32802610 – 025 (داخلی 110 و یا 155) پاسخگویی پیرامون مسائل و تعهدات مالی دانشجویان.

 

 

دریافت دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی‌ارشد غیرحضوری

(آموزش محور)

 

 

 

 

برای ثبت نام کلیک کنیدنظر شما

نام
*
تلفن همراه
*
پست الکترونیکی
*
متن تصویر
*


کلیه حقوق متعلق به دانشگاه ادیان و مذاهب می باشد.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز