جمعه 24 مرداد 1399 - الجمعة 23 ذي‌الحجه 1441 - Friday 14 August 2020
اعلام نتایج آزمون اختصاصی کارشناس ارشد غیرحضوری(مجازی) طلاب + زمان ثبت نام

تاریخ انتشار: 1395/11/09  تعداد بازدید: 2271

 اعلام نتایج آزمون اختصاصی کارشناس ارشد غیرحضوری(مجازی) طلاب + زمان ثبت نام

داوطلبانی که نتایج نهایی آن‌ها به صورت قبول نهایی اعلام گردیده است، از روز پنج‌شنبه 7 بهمن ماه 95 لغایت 15 بهمن ماه با مراجعه به سامانه جامع آموزش دانشگاه ادیان و مذاهب، اقدام به ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات نمایند.

به گزارش معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، آن‌دسته از داوطلبانی آزمون اختصاصی طلاب کارشناس‌ارشد غیرحضوری (مجازی) که نتایج نهایی آن‌ها به صورت قبول نهایی اعلام گردیده است، از روز پنج‌شنبه 7 بهمن ماه 95 با مراجعه به سامانه جامع آموزش دانشگاه ادیان و مذاهب، اقدام به ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات نمایند.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه از پذیرفته‌شدگان درخواست کرده پیش از شروع مراحل ثبت‌نام، اطلاعات تکمیلی و راهنمای ثبت‌نام در سامانه جامع آموزش دانشگاه ادیان مذاهب را به دقت مطالعه نمایند و درصورت بروز هرگونه مشکل و یا سوال با شماره‌های ذیل تماس بگیرند:

ـ پذیرش: 32802610 -025 (داخلی 103) پاسخ‌گویی پیرامون مسایل پذیرش و مراحل ثبت‌نام.

ـ امور دانشجویی: 32802610 – 025 (داخلی 110 و یا 155) پاسخگویی پیرامون مسائل و تعهدات مالی دانشجویان

ثبت نام از پذیرفته‌شدگان قبولی در دو مرحله به صورت اینترنتی و حضوری صورت می‌گیرد. پذیرفته‌شدگان پس از ثبت‌نام اینترنتی از روز پنجشنبه 7 بهمن ماه، باید با مراجعه مجدد به سامانه ثبت‌نام اینترنتی (پس از حداکثر 24 ساعت) وضعیت پرونده خود را پی‌گیری کنند و نسبت به رفع هرگونه نقص احتمالی که توسط کارشناسان به آنان اعلام می‌گردد اقدام نمایند.

در مرحله دوم ثبت‌نام، پس از اطمینان از تایید ثبت‌نام اینترنتی توسط دانشگاه، داوطلبان لازم است طبق برنامه زمانی ذیل، با مراجعه حضوری به دانشگاه ادیان و مذاهب به نشانی: قم ـ شهرک پردیسان ـ روبه‌روی مسجد امام صادق(ع) (تلفن تماس: 32802610 021)، نسبت به تشکیل پرونده و ارائه مدارک لازم برای ثبت‌نام نهایی اقدام نمایند.

مهم: پذیرفته‌شدگان محترم فقط پس از تکمیل مراحل ثبت‌نام اینترنتی اقدام به مراجعه حضوری نمایند.

پذیرفته‌شدگان رشته‌ حکمت هنر اسلامی برای ثبت‌نام بدون طی مراحل ثبت‌نام اینترنتی به موسسه هنر و اندیشه اسلامی به نشانی: قم ـ بلوار بسیج (سی‌متری هنرستان) ـ نبش کوچه 20، (تلفن تماس: 37840127 025)، مراجعه نمایند.

 

راهنمای پذیرش و ثبت‌نام

 

اطلاع از نتایج آزمون

 

فرم صلاحیت عمومی

 

برای ثبت‌نام اینجا را کلیک کنید (ویژه پذیرفته‌شدگان نهایی)

 

تذکر:نظر شما

نام
*
تلفن همراه
*
پست الکترونیکی
*
متن تصویر
*


کلیه حقوق متعلق به دانشگاه ادیان و مذاهب می باشد.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز