جمعه 24 مرداد 1399 - الجمعة 23 ذي‌الحجه 1441 - Friday 14 August 2020
آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد غیرحضوری (مجازی) اختصاصی طلاب برگزار شد

تاریخ انتشار: 1395/11/04  تعداد بازدید: 1703

آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد غیرحضوری (مجازی) اختصاصی طلاب برگزار شد

آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد غیرحضوری (مجازی) اختصاصی طلاب سال تحصیلی 95-96 روز جمعه اول بهمن 95 با حضور گسترده داوطلبان ورود به این دانشگاه از اقصی نقاط کشور برگزار شد.

این آزمون با شرکت بیش از سیصد نفر داوطلب از میان خواهران و برادران طلبه واجد شرایط برگزار شد و بنا بر اعلام معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب نتایج آن روز 10 بهمن 95 اعلام خواهد شد.

شرکت‌کنندگان در این آزمون برای ورود به دانشگاه ادیان و مذاهب و تحصیل در رشته‌های کلام شیعه، تاریخ تشیع، فرق تشیع، مذاهب اسلامی، تصوف و عرفان اسلامی، مذاهب فقهی، حکمت هنر اسلامی، و فلسفه و کلام اسلامی باهم به رقابت پرداختند.

گفتنی است پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون غیرحضوری به شیوه آموزشی (آموزش محور) مشغول به تحصیل خواهند شد. کلاس‌ها به‌صورت الکترونیکی (از راه دور) و با استفاده از نرم‌افزارهای خاص که در سامانه دانشکده مجازی موجود است برگزار می‌شود.

همچنین این دوره با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌گردد و دانش‌آموختگان این دوره‌ها می‌توانند در مقاطع بالاتر ادامه تحصیل دهند و از مزایای استخدامی و اجتماعی همانند سایر دانش‌آموختگان برخوردار گردند.نظر شما

نام
*
تلفن همراه
*
پست الکترونیکی
*
متن تصویر
*


کلیه حقوق متعلق به دانشگاه ادیان و مذاهب می باشد.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز