شنبه 2 شهریور 1398 - السبت 21 ذي‌الحجه 1440 - Saturday 24 August 2019
پذیرش دانشجوی کارشناسی غیرحضوری بدون آزمون

تاریخ انتشار: 1394/08/06  تعداد بازدید: 3341

دانشگاه ادیان و مذاهب در مقطع کارشناسی به صورت غیرحضوری و بدون برگزاری آزمون ورودی از میان عموم علاقه‌مندان در رشته‌های «شیعه‌شناسی» و «فقه و حقوق اسلامی» دانشجو می‌پذیرد.

این دوره‌ها به صورت غیرحضوری و بدون برگزاری آزمون ورودی از میان عموم علاقمندان در رشته شیعه‌شناسی و فقه و حقوق اسلامی برگزار می‌گردد.

 با توجه به برگزاری دومین «دوره بدون آزمون» دانشگاه ادیان در مقطع کارشناسی، دانشکده مجازی آماده پذیرایی از 70 دانشجو در مقطع کارشناسی شیعه‌شناسی و 120 نفر در مقطع کارشناسی فقه و حقوق اسلامی است و این افراد تنها بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش خواهند شد.

دانشگاه ادیان و مذاهب مفتخر است دومین دوره کارشناسی غیر حضوری شیعه‌شناسی را در سطح کشور برگزار کند تا علاقمندان معارف ناب تشیع از زمینه به وجود آمده به نحو مطلوب بهره‌مند گردند.

همچنین برگزاری اولین دوره کارشناسی بدون آزمون فقه و حقوق اسلامی را از دیگر امتیازات دانشکده مجازی این دانشگاه می باشد و تمامی کلاس‌های دوره غیر حضوری از طریق سامانه الکترونیکی به آدرس vu.urd.ac.ir برگزار خواهد شد و تمامی محتوای آموزشی در قالب متن، صوت و فیلم در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت؛ لذا دانشجو به غیر از امتحان پایان ترم که در یک روز و به صورت جامع برگزار می‌گردد، نیازی به حضور در دانشگاه و متحمل شدن هزینه‌های ایاب و ذهاب، خوابگاه، خرید کتاب و جزوه ... نخواهد شد و همچنین برای طلاب و خانواده‌های آنها 25 درصد تخفیف در هزینه‌ دوره در نظر گرفته شده است.

دانشکده مجازی که برگزار ‌کننده این دوره است یکی از دانشکده‌های دانشگاه ادیان و مذاهب می‌باشد که در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، میزبان تعداد قابل توجهی از دانشجویان علاقه‌مند به رشته‌های مختلف همچون شیعه‌شناسی، تاریخ تشیع، فرق تشیع، کلام شیعه، حکمت هنر اسلامی، فقه و حقوق اسلامی و... است.

این دانشگاه از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مجوز برگزاری رشته‌های مختلف را کسب کرده است، دانشکده مجازی این دانشگاه را یکی از موفق‌ترین دانشکده‌های مجازی کشور دانست.

علاقمندان به ثبت‌نام در این دوره غیرحضوری می‌توانند فقط تا پایان روز پنجشنبه 94/8/7 به پایگاه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی  سایت سنجش مراجعه و ثبت‌نام نمایند.نظر شما

نام
*
تلفن همراه
*
پست الکترونیکی
*
متن تصویر
*


 

فاطمه سادات موسوی
کاربر میهمان

1394/08/08 - 17:27:49

سلام اگر امکانش هست زمان ثبت نام رو چندروزی بیشتر کنید من تازه متوجه شدم که زمان ثبت نام تموم شده ممنون

پاسخ مدیر:

با سلام

زمان آزمون تا 13 آبانماه تمدید گردید. ضمنا این زمان بندی از طرف سازمان سنجش می باشد
 

کلیه حقوق متعلق به دانشگاه ادیان و مذاهب می باشد.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز